Araçlar

KAMIQ

SÜRÜŞ KONFORU

Adaptif Hız Sabitleyici, Park Asistanı 3.0, Şerit Takip Asistanı, Şerit Değiştirme Asistanı, Uzun Far Asistanı gibi birçok sürüş destek ekipmanını KAMIQ’te tercih edebilir ve sürüş konforunuzu arttırırken aynı zamanda yolculuğunuzu daha güvenli bir hale getirebilirsiniz.

 

AKILCI ÇÖZÜMLER

ŠKODA KAMIQ her an ihtiyaç duyabileceğiniz akılcı çözümlerle donatılmıştır. Ön bölümde 2 adet USB girişi, sürücü kapı içinde bulunan şemsiye, ön camdaki bilet tutucu ve araç içinde bulunan kullanışlı saklama bölmeleri bunlardan yalnızca bazıları.

 

TOP LED AYDINLATMA GRUBU

Çek kristal işçiliğine atıfta bulunan TOP LED Arka Aydınlatma Grubu, Dinamik Dönüş Sinyali ile birlikte standart olarak sunuluyor. Aydınlatma tasarımı, otomobilin keskin yüzeyleri ve Skid-Plate difüzör ile beraber KAMIQ’in güçlü görünümünü pekiştiriyor.

 

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

ŠKODA KAMIQ’te standart olarak sunulan SMARTLINK sistemi akıllı telefonlarınızın Apple CarPlay veya Android Auto* aracılığı ile multimedya sistemi üzerinden çalışmasını sağlar.

*Telefon modeli, işletim sistemi ve yazılımı tedarikçisi firmaların kısıtlamaları nedeniyle bağlantı özelliklerive işlevleri farklılık gösterebilir veya bağlantı kurulamayabilir.

 

PANORAMİK CAM TAVAN

KAMIQ'in devasa panoramik cam tavanı ile hem gündüz hem de gece seyahatleriniz benzersiz bir deneyime dönüşecek.

 

ŞEHRİN TADINI ÇIKARTIN

MQB platformunun üstün teknolojisini kullanan ŠKODA KAMIQ, altyapısı sayesinde yolcularına daha fazla özelliği, ekonomiyi ve güvenliği bir arada sunabilmektedir. 

Donanım ve Modeller

Elite
Premium

Formu Doldurun, Sizi Arayalım

* kodu değiştirmek için resmin üzerine tıklayın