Araçlar

S90

Daha fazlasını bekleyin.

Yeniliklere tanık olun. Yerleşik Google özellikleriyle İskandinav lüks sedan ile tanışın.

Tamamı LED Far teknolojisi

95Kabin havası temizleme sistemi

360° Kamera

Google Yerleşik

 

Birinci sınıf bir medya ve ses deneyimi yaşayın.

S90 sedan aracınızda Google ile konuşarak hands-free kontrol sağlayın. Tanıdık bir arayüz aracılığıyla, yalnızca sesli komutlarla eğlence özelliklerini kullanabilir ve dostlarınız, aileniz ve iş arkadaşlarınızla iletişim kurabilirsiniz. Google Play'deki uygulamalara erişim özelliği ve isteğe bağlı son teknoloji Bowers & Wilkins ses sistemi sayesinde siz, aracınız ve hayatınız hiç bu kadar yakın olmadı.

 

Size uygun hale getirin. Konfor ve rahatlık için sunulan özellikleri nasıl kişiselleştireceğinizi keşfedin.

 

Daha temiz kabin havası

Dünyada bir ilk olan hava kalitesi sistemimizde yer alan gelişmiş hava temizleyici, yüzde 95'e kadar tehlikeli PM 2,5 parçacıklarının kabine girmesini önler. Bu, dışarıdaki hava koşulları ne olursa olsun sizin ve yolcularınızın daha iyi ve daha sağlıklı bir hava kalitesinin keyfini çıkarmalarını sağlar.

 

Lüks arka koltuk

Arka koltukta, geniş diz mesafesi ve napa deri koltuklar konforu artırırken özel orta kol dayama yeri uzun yolculuklarda rahatlık sunarak özel eşyalarınızı kolayca saklamanızı sağlar.

 

Varış noktanıza tazelenmiş olarak ulaşın

Koltuk havalandırması ve on noktalı sırt masajı ile napa deri ön koltuklar her yolculuğu zevke dönüştürür ve varış noktanıza dinç bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olur.

 

Güvenlik yardımı. Genlerimizde var.

  • Trafik yoğunluğu stresini azaltma
  • Çarpışmalardan kaçınma
  • Güvenle geri hareket
 

Kör nokta bilgi sistemimiz (BLIS), şerit değiştirirken aktif destek sağlar. Yan şeritteki diğer araçlarla çarpışma riski varsa BLIS direksiyonu uygun şekilde ayarlayarak sizi, aracınızı ve sevdiklerinizi güvende tutmanıza yardımcı olur.

Formu Doldurun, Sizi Arayalım

* kodu değiştirmek için resmin üzerine tıklayın