Araçlar

YENİ FABIA

TASARIM VE MÜHENDİSLİĞİN KUSURSUZ BİRLEŞİMİ

4. Jenerasyon ŠKODA FABIA, çekici dış görünümü ve üstün mühendislik dokunuşlarıyla kusursuz bir birleşim sunuyor. Bu kusursuz birleşimin bir sonucu olarak segment normlarından daha iddialı hava sürtünme kat sayısı değerini (0.28 Cd) sunarken, geniş,havalı ve dikkat çekici tasarımdan ödün verilmiyor.   Ayrıca aerodinamik üstünlük, otomobilin yüksek kalitede sürüş dinamiklerini aynı zamanda düşük yakıt tüketimiyle sunmasını sağlıyor.  

TASARIM

Bi-LED Ön Far Grubu & Gündüz Sürüş Farları & Ön Sis Farları

Standart olarak sunulan Bi-LED ön far grubu aktif güvenliğin bir parçası olarak yüksek performanslı aydınlatma teknolojisi sunmaktadır.  Bi-LED farlarla birlikte standart olarak sunulan LED gündüz sürüş farları ise görünürlüğü arttırırken otomobilin tasarım vurgusunu öne çıkarıyor.  Premium donanım seviyesinde standart olarak sunulan Ön Sis Farları ise görüş mesafesinin kısa olduğu şartlarda alternatif bir çözüm olarak yer alıyor.

KONFOR

Geri Görüş Kamerası

Aracınızı geriye doğru park ederken görüş kolaylığı sağlayabilecek alternatif bir özellik olarak isteğe bağlı sunulan Geri Görüş Kamerası, geri vitesi seçer seçmez otomatik olarak devreye girer ve yüksek çözünürlükte görüntüyü aracın multimedya ekranına aktararak güvenle park etmenize yardımcı olur.

TEKNOLOJİ

6,5’’ Swing Multimedya Sistemi

Donanım seviyesine göre standart olarak sunulan Swing multimedya sistemi, ileri seviyeli menü ve fonksiyonlar ile çok konforlu ve hassas dokunmatik kontrol özelliğine sahiptir. 6.5’’ büyüklüğündeki yüksek çözünürlüklü ekran araç içi multimedya deneyiminin en üst seviyede sunulmasını sağlar. Sistem aynı zamanda otomobilin tüm sistem ayarlarının dokunmatik ekran vasıtasıyla yönetilmesine olanak tanır.

SÜRÜŞ ASİSTANLARI

Çoklu Çarpışma Freni

Çoklu Çarpışma Freni, bir kaza anında otomobilin yüksek süratte hareket etmeye devam etmemesi ve bazı ikincil kazaların oluşmasına engel olur. Standart olarak sunulan Çoklu Çarpışma Freni, otomobilin hızını 10 km/s sürate indirgeyerek, olası ikincil çarpışmanın neden olabileceği etkileri en aza indirir.

GÜVENLİK

5 YILDIZLI EURO NCAP

Yetişkin yolcu, çocuk yolcu, yaya güvenliği ve güvenlik asistan sistemleri üzerinden yapılan Euro NCAP çarpışma testlerinde maksimum puan alarak 5 yıldızla ödüllendirilen YENİ ŠKODA FABIA, yüksek güvenlik seviyesi ile de dikkatleri üzerine çekiyor.

Foto Galeri

Formu Doldurun, Sizi Arayalım

* kodu değiştirmek için resmin üzerine tıklayın