Araçlar

V90 CROSS COUNTRY

Her şeyden kaçış otomobili. 

İskandinav Cross Country, keşfetmeniz için tasarlandı.

AWD Sürüş

2.400kg Çekiş

204mm  Yerden yükseklik

95Kabin havası temizleme sistemi

 

Birinci sınıf bir medya ve ses deneyimi yaşayın.

V90 Cross Country aracınızda Google ile konuşarak hands-free kontrol sağlayın. Tanıdık bir arayüz aracılığıyla, yalnızca sesli komutlarla eğlence özelliklerini kullanabilir ve dostlarınız, aileniz ve iş arkadaşlarınızla iletişim kurabilirsiniz. Google Play'deki uygulamalara erişim özelliği ve isteğe bağlı son teknoloji Bowers & Wilkins ses sistemi sayesinde siz, aracınız ve hayatınız hiç bu kadar yakın olmadı.

 

Yolunuzu kendiniz seçin. Teknolojinin merakınızı yönlendirmesine izin verin.

 

Odaklanın

Ön cama yansıtılan ekran sayesinde hızınızı takip edebilir, navigasyon talimatlarını görebilir, gelen aramalara cevap verebilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz. Gözünüzü yoldan ayırmayın.

 

Gökyüzüne pencere

Açılıp yatırılabilen panoramik tavan sayesinde dışarıdaki manzara ile kabin arasındaki çizgileri belirsizleştirerek temiz havanın ve açık gökyüzünün keyfini çıkarın.

 

İç alanınızı yeniden şekillendirin

Çok yönlü yükleme ve oturma seçenekleriyle geniş tasarım sayesinde rahat bir yolculuk sunuluyor. Bütün aileyi toplayın, bütün eşyalarınızı alın ve zarif bir şekilde kaçın.

 

Güvenlik yardımı. Genlerimizde var.

  • Trafik yoğunluğu stresini azaltma
  • Çarpışmalardan kaçınma
  • Güvenle geri hareket
 

Kör nokta bilgi sistemimiz (BLIS), şerit değiştirirken aktif destek sağlar. Yan şeritteki diğer araçlarla çarpışma riski varsa BLIS direksiyonu uygun şekilde ayarlayarak sizi, aracınızı ve sevdiklerinizi güvende tutmanıza yardımcı olur.

 
 
 

Formu Doldurun, Sizi Arayalım

* kodu değiştirmek için resmin üzerine tıklayın