Araçlar

XC60

Daha akıllı XC60.

Dinamik SUV, yenilenen tasarım detayları ve yerleşik Google özellikleriyle şimdi her zamankinden daha akıllı.

  • SUV Kapasite
  • 360° Kamera
  • 95Kabin havası temizleme sistemi
  • Google Yerleşik

 

Sezgilerinize güvenme zamanı. Gelişmiş teknoloji, sürüşünüzü kişiselleştirilmiş konfor ve mobiliteyle birleştiriyor.

Yardımcı bir el

Gelişmiş sürücü desteği teknolojimiz, aracınızın şeridi ortalamasına yardımcı olabilir, ne zaman sürüşe devam etmeniz gerektiğini size bildirebilir ve hatta sürücü tepki vermediğinde aracı tamamen durdurabilir.

 

Daha temiz kabin havası

Dünyada bir ilk olan hava kalitesi sistemimizde yer alan gelişmiş hava temizleyici, yüzde 95'e kadar tehlikeli PM 2,5 parçacıklarının kabine girmesini önler. Bu, dışarıdaki hava koşulları ne olursa olsun sizin ve yolcularınızın daha iyi ve daha sağlıklı bir hava kalitesinin keyfini çıkarmalarını sağlar.

 

Adapte edilebilen şasi

Tüm tekerlekler için kendi kendine adapte edilen havalı süspansiyona sahip aktif şasi, XC60 SUV aracınıza daha da dinamik ve yenilenmiş bir görünüm katar. Sürüş yüksekliğini otomatik olarak ayarlar ve her bir amortisörü mevcut yol ve sürüş koşullarına uyarlayarak tüm hızlarda daha fazla konfor ve denge sağlar.

 

Geri kazanılan enerjiden yararlanın.

Mild hybrid'lerimiz frenlerden enerji geri kazanarak ve 48 V aküde depolama yaparak yakıt tasarrufu sağlar ve egzoz emisyonlarını azaltır.

Daha sade bir sürüş

Sorunsuz kalkışların, iyileştirilmiş hızlanmanın ve başlatma/durdurma teknolojisinin optimize edilmiş verimliliğinin ve konforunun keyfini çıkarın.

Düşük yakıt tüketimi

Entegre marş jeneratörü, motoru aktif olarak destekler ve yakıt tüketimini azaltarak rahat ve kontrollü bir sürüş sağlar.

 

Birinci sınıf bir medya ve ses deneyimi yaşayın.

XC60 SUV aracınızda Google ile konuşarak hands-free kontrol sağlayın. Tanıdık bir arayüz aracılığıyla, yalnızca sesli komutlar kullanarak eğlence özelliklerini kullanabilir ve dostlarınız, aileniz ve iş arkadaşlarınızla iletişim kurabilirsiniz. Google Play'deki uygulamalara erişim özelliği ve isteğe bağlı son teknoloji Bowers & Wilkins ses sistemi sayesinde siz, aracınız ve hayatınız hiç bu kadar yakın olmadı.

Formu Doldurun, Sizi Arayalım

* kodu değiştirmek için resmin üzerine tıklayın